Dzień Kobiet w Lantio Fizjoterapia

Już po raz trzeci zapraszam Was do Lantio Fizjoterapia na BEZPŁATNE konsultacje uroginekologiczne i okołoporodowe!

Konsultacje odbywają się w ramach ogólnopolskiej akcja fizjoterapeutek uroginekologicznych, propagującej dbanie o zdrowie intymne wśród kobiet. Konsultacje odbywają się w marcu, jednak w różnych terminach u poszczególnych fizjoterapeutek, dlatego umawiając się na wizytę trzeba dopytać o ten jeden konkretny termin, w ramach którego odbywa się akcja.

Jeśli nie jesteś z Wrocławia, to zerknij na mój Fb lub Ig, aby znaleźć pełną listę fizjoterapeutek biorących udział w tej akcji. Jest duża szansa, że znajdziesz kogoś w pobliżu swego miejsca zamieszkania, ponieważ w akcji biorą udział aż 182 fizjoterapeutki uroginekologiczne!

W Lantio Fizjoterapia bezpłatne konsultacje odbywają się w piątek 10 marca 2023.

Bezpłatne konsultacje uroginekologiczne dla kobiet Wrocław

Ważne informacje:

  • Konsultacja trwa do 30 minut
  • Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
  • Konsultacje odbywają się w gabinecie Lantio Fizjoterapia przy ul. Grabiszyńskiej 165 we Wrocławiu w Przychodni Elf-med
  • Zapisy są pod numerem 661 367 188, smsowo lub telefonicznie

Warunki uczestnictwa w bezpłatnych konsultacjach:

  • Akcja dotyczy tylko NOWYCH pacjentek, nie dotyczy kontynuacji terapii, czy wizyt kontrolnych.
  • Ideą akcji jest zwiększanie świadomości kobiet o ich zdrowiu intymnym, dlatego zależy nam na tym, aby jak największa ilość kobiet mogła skorzystać z konsultacji. Z tego względu jedna osoba może umówić się tylko na JEDNĄ konsultację w ramach akcji na Dzień Kobiet.
  • Konsultacje są bezpłatne, jednak zachęcamy, aby kobiety korzystające z konsultacji wsparły wybraną przez siebie akcję charytatywną.

Umawiajcie się i łapcie wolne terminy!