Umów wizytę

Gdy umawiam się na wizyty do innych specjalistów, jest mi znacznie łatwiej zrobić to przez internet, ponieważ od razu widzę dostępne terminy i nie ma problemu z tym, że jest weekend i recepcja nie odbiera telefonu lub nie odpisuje na maila.

Z tego też względu udostępniam Ci również taką możliwość. Jeśli natomiast przed spotkaniem masz potrzebę rozmowy ze mną, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby umówić się telefonicznie podczas rozmowy. Pamiętaj tylko proszę o tym, że podczas prowadzenia terapii nie odbieram telefonu, ale zawsze oddzwaniam. Możesz też wysłać mi sms i wtedy będę wiedziała czego dotyczył telefon – czasami jest to szybsza forma kontaktu (zwłaszcza w przerwie między pacjentami).

Umawiając wizytę, pamiętaj proszę o tym, że możesz ją odwołać lub przełożyć do 24 godzin przed spotkaniem. Po tym czasie wizytę należy opłacić.

Martyna Kurtys – ZnanyLekarz.pl

Edukacyjne Fizjoporady

Jeśli interesujesz się tematami zdrowia i sprawności ciała oraz chcesz otrzymać praktyczne wskazówki na Twoje dolegliwości zapraszam Cię na mojego Bloga oraz na Media Społecznościowe Lantio Fizjoterapia Wrocław.