Voucher podarunkowy

Nie masz pomysłu na prezent?

Co roku zastanawiasz się co dać na Święta, Urodziny i inne uroczystości Żonie, Mężowi, Mamie, Tacie, Córce, Synowi, Babci, Dziadkowi, Siostrze, Bratu, Przyjaciółce…..można tak długo wymieniać. Głowisz się i chodzisz po galeriach, ale okazuje się, że Twoi bliscy mają już właściwie wszystko z rzeczy materialnych…albo wykracza to poza budżet prezentowy.

Jest jednak coś, czego nigdy za wiele, czyli ZDROWIE, PROFILAKTYKA, a także PRZYJEMNOŚĆ i RELAKS.

voucher podarunkowy fizjoterapia

To wszystko możesz podarować swoim Bliskim.

Sprezentuj Bliskim voucher podarunkowy na fizjoterapię. Będą mogli go wykorzystać na dowolny zabieg*. Może to być konsultacja fizjoterapeutyczna dotycząca dolegliwości bólowych, wizyta profilaktyczna, masaż relaksacyjny, czy też każda inna dostępna usługa. Tylko od Ciebie zależy, jaką ilością zabiegów chcesz sprawić radość bliskiej Ci osobie. Może to być 1 wizyta lub więcej.

Pomysł na prezent

Voucher podarunkowy możesz nabyć u mnie w gabinecie Lantio we Wrocławiu w eleganckiej wersji papierowej w kopercie. Jeśli nie masz możliwości, aby zakupić voucher osobiście, nie ma problemu. Prześlę Ci go w formie internetowej umożliwiającej samodzielny wydruk, a formalności załatwimy przez internet.

* Zabieg, na który można wykorzystać voucher to każda usługa, która jest w kwocie 180 zł. Jeśli chcesz, aby wizyta była inna niż standardowa, czyli np. japoński masaż twarzy Kobido, wizyta z dojazdem do domu lub inne opcje wyszczególnione w cenniku, również jest taka możliwość. Proszę wcześniej o taką informacje – zaznaczymy ją na voucherze.

Prezent na Święta