Cennik

Zachęcam do zapoznania się z cennikiem usług fizjoterapeutycznych w gabinecie Lantio Fizjoterapia we Wrocławiu. Poniżej znajdują się także kody rabatowe dla pacjentów do wykorzystania w sklepach partnerskich oraz informacje dotyczące płatności i wizyt.

Kliknij w konkretną usługę, aby zobaczyć opis i więcej szczegółów

Konsultacja fizjoterapeutyczna (do 50 min) 200 zł

Można tę opcję wybrać zarówno na pierwszą wizytę oraz w sytuacji, gdy nie jesteś pewien/na jaką usługę wybrać. Wszystkie leczone przeze mnie dolegliwości można znaleźć na stronie głównej w zakładce Usługi.

Fizjoterapia uroginekologiczna (do 50 min) 200 zł

Pierwsza wizyta, która jest wizytą diagnostyczną (wywiad, badanie, zalecenia) oraz kolejne wizyty terapeutyczne, jako kontynuacja terapii (terapia, ocena progresu w terapii, zalecenia). Wszystkie leczone dolegliwości uroginekologiczne można znaleźć na stronie głównej w zakładce Usługi.

Fizjoterapia uroginekologiczna (do 90 minut) 300 zł

Rekomendowany czas na pierwszą wizytę oraz dla osób dojeżdżających z innych miast, czy też osób, które nie mają możliwości odbywania częstych spotkań. Przy tej ilości czasu oprócz wywiadu i badania, czyli części diagnostycznej, najczęściej jesteśmy w stanie również omówić zalecenia oraz ćwiczenia. Ten rodzaj wizyty można umówić jedynie poprzez bezpośredni kontakt ze mną (ze względu na czas trwania wizyty, nie ma możliwości zarezerwowania jej internetowo w zakładce 'Umów wizytę’.

Fizjoterapia uroginekologiczna z doborem pessara/tampona 240 zł

Pessar lub tampon stosuje się przy obniżeniu narządów rodnych lub w nietrzymaniu moczu, w sytuacji, gdy dolegliwości są bardzo nasilone, lub pacjentka chce wrócić do ulubionej aktywności fizycznej, a dno miednicy potrzebuje jeszcze wsparcia.
Pessar lub tampon zostaje dobrany pod kątem rozmiaru. Pacjentka otrzymuje dobrany tampon na własność.

Fizjoterapia uroginekologiczna przy użyciu EMG biofeedback, elektrostymulacji lub sondy PelviFly (do 50 minut) 220 zł

EMG biofeedback służy do obiektywnej oceny aktywności elektrycznej mięśni. Pacjentka obserwuje na ekranie pracę swoich mięśni dna miednicy w różnych zadaniach, widzi napięcie i rozluźnienie mięśni, dzięki czemu jest w stanie świadomie nimi pracować. Zastosowanie EMG powinno być zawsze poprzedzone badaniem palpacyjnym dna miednicy per vaginam.
Elektrostymulacja może być natomiast pomocna, gdy pacjentka nie jest w stanie wygenerować napięcia mięśni dna miednicy (np po ciężkim porodzie) oraz jako wsparcie terapii uroginekologicznej np w przewlekłych zespołach bólowych miednicy, nietrzymaniu moczu itp.
Do terapii EMG i elektrostymulacji niezbędny jest jednorazowy zakup sondy wewnętrznej, którą pacjentka otrzymuje na własność.
Sonda Pelvifly działa na zasadzie pomiaru ciśnienia wytwarzanego przez mięśnie dna miednicy, gdy sonda znajduje się wewnątrz pochwy. Pacjentka może wykonać test mięśni obserwując ich pracę na ekranie telefonu łącząc się z aplikacją przez Bluetooth. Na końcu testu wyświetlają się wszystkie parametry uzyskane podczas poszczególnych zadań.
Z sondą Pelvifly można ćwiczyć na codzień w domu, jeśli pacjentka zdecyduje się na jej zakup (poniżej znajduje się kod rabatowy na zakup Pelvifly).
Dostępne jest także zewnętrzne urządzenie Pelvifly Boost, które działa, tak jak opisana powyżej sonda dopochwowa, tylko można z nim ćwiczyć w dowolnym miejscu, bez potrzeby aplikowania urządzenia do wnętrza pochwy, co dla niektórych kobiet jest zaletą.

Fizjoterapia w ciąży (do 50 minut) 200 zł

Wizyta skierowana do kobiet w ciąży jako profilaktyka, terapia dolegliwości bólowych, przygotowanie do porodu, dobór aktywności fizycznej.

Fizjoterapia po porodzie (do 50 minut) 200 zł

Wizyta skierowana do kobiet w połogu lub w późniejszym czasie po porodzie drogami natury jak i po cesarskim cięciu. Wizyta w zależności od potrzeb obejmuje: badanie mięśni dna miednicy (w tym badanie per vaginam) i mięśni brzucha, terapię problemów uroginekologicznych, mobilizację blizny po cesarskim cięciu lub nacięciu krocza, dobór aktywności fizycznej do stanu pacjentki.

Fizjoterapia zaburzeń seksualnych (do 50 minut) 200 zł

Terapia obejmująca dolegliwości o charakterze zaburzeń seksualnych, takich jak: wulwodynia, pochwica, anorgazmia, dyspareunia w kontekście chorób takich jak np MRKH, dyspareunia po porodzie.

Fizjoterapia stomatologiczna (do 50 minut) 200 zł

Pierwsza wizyta, która jest wizytą diagnostyczną (wywiad, badanie, zalecenia) oraz kolejne wizyty terapeutyczne, jako kontynuacja terapii (terapia, ocena progresu w terapii, zalecenia). Wszystkie leczone dolegliwości stomatologiczne pochodzące z obszaru twarzowo-czaszkowego można znaleźć na stronie głównej w zakładce Usługi.

Fizjoterapia napięciowych i migrenowych bólów głowy (do 50 minut) 200 zł

Fizjoterapia obejmuje terapię bólów głowy o pochodzeniu napięciowym lub migrenowym, a także terapię odcinka szyjnego kręgosłupa i obręczy barkowej. Podczas wizyty zostają zalecone ćwiczenia do wykonywania samodzielnie w domu.

Fizjoterapia narządu ruchu, terapia mięśniowo-powięziowa, terapia manualna (do 50 minut) 200 zł

Fizjoterapia w dolegliwościach bólowych ostrych i przewlekłych układu mięśniowo-szkieletowego np. w bólach kręgosłupa.

Masaż leczniczy/masaż relaksacyjny (50 minut) 200 zł

Zalecane jeśli odczuwasz napięcie, sztywność mięśni i potrzebujesz rozluźnienia w tych konkretnych miejscach w ciele lub też gdy czujesz potrzebę pełnego relaksu i odprężenia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Kinesiotaping w ramach wizyty 40 zł

Kinesiotaping, czyli plastrowanie, jako wsparcie terapii np. w bólu kręgosłupa lub w bólu spojenia łonowego w ciąży, czy też przy rozejściu mięśnia prostego brzucha w ciąży/po porodzie.

Konsultacja online (do 50 minut) 200 zł

Konsultacja online to świetna forma dla osób, które są świeżo po porodzie, operacji, mieszkają za granicą i nie mają możliwości tak szybko pojawić się na wizycie. W dużych miastach to bardzo duża oszczędność czasu, a często wiele spraw można omówić online, gdyż fizjoterapia nie polega tylko i wyłącznie na działaniach manualnych. Jest też dużo miejsca na edukację, modyfikację nawyków, wskazanie ćwiczeń i zaleceń bez potrzeby pojawiania się fizycznie w gabinecie. W czasie pandemii Covid-19 kontynuowałam terapię z moimi pacjentami online, a także przyjmowałam nowych pacjentów w tej formule. Ze względu na zalety tego rodzaju konsultacji, w dalszym ciągu niektórzy z moich pacjentów wybierają tę formę.
Konsultacja odbywa się poprzez Skype, FaceTime lub platformę Znanylekarz.pl.

Wizyta domowa (do 60 minut) od 260 zł

Jeśli nie ma możliwości, aby wizyta odbyła się w gabinecie, zdarza mi się w wyjątkowych sytuacjach dojeżdżać na wizyty domowe (głównie do kobiet świeżo po porodzie lub operacji). Jednak z doświadczenia wiem, że w gabinecie są bardziej komfortowe warunki do prowadzenia terapii.

Voucher podarunkowy (1 wizyta) 200 zł

Voucher możesz nabyć w gabinecie w formie papierowej lub przez internet. Wówczas otrzymasz voucher w formie elektronicznej. W tej sytuacji płatność odbywa się przelewem.

Wypożyczenie PelviFly Boost 200 zł/miesiąc

Zewnętrzne urządzenie do ćwiczeń mięśni dna miednicy, które łączy się z aplikacją w Twoim telefonie przez Bluetooth. Możesz wykonywać z jego pomocą codzienne treningi oraz testy mięśni.

Sonda dopochwowa do terapii metodą EMG biofeedback lub elektrostymulacji dna miednicy 80 zł/sztuka

Jest to jednorazowy zakup. Ze względów higienicznych każda pacjentka musi posiadać własną sondę do terapii z użyciem EMG lub elektrostymulacji.

Warsztaty grupowe/wykłady i spotkania edukacyjne – opłata ustalana indywidualnie

Zachęcam do kontaktu osoby zainteresowane organizacją spotkania/wykładu edukacyjnego lub warsztatów praktycznych w zakresie fizjoterapii. Podczas rozmowy poruszymy kwestie Państwa preferencji oraz ustalimy szczegóły. Więcej informacji o moim doświadczeniu w roli wykładowcy znajduje się w zakładce Współpraca.

Kody rabatowe

10% zniżki na zakupy w sklepie Pelvifly

KOD: lantio10, strona sklepu Pelvifly

50 zł rabatu na zakupy w sklepie EasyToys

KOD: LANTIO50, ważny przy zakupach za minimum 300 zł na stronie EasyToys

10% zniżki na zakupy w sklepie PelviCare

KOD: lantio10, kod przeznaczony tylko dla pacjentek Lantio Fizjoterapia, ważny przy zakupie konkretnych produktów służących do terapii dna miednicy w sklepie PelviCare

Dodatkowe informacje:

  • Wizytę można odwołać lub przełożyć do 24 h przed spotkaniem. Po tym czasie wizytę należy opłacić.
  • W gabinecie można płacić kartą lub gotówką.
  • Na wizytę możesz umówić się internetowo klikając w zakładkę Umów wizytę, lub kontaktując się bezpośrednio ze mną telefonicznie, mailowo, przez formularz w zakładce Kontakt lub poprzez wiadomość na mediach społecznościowych Lantio Fizjoterapia.
  • Na dzień lub dwa dni przed wizytą wysyłany jest automatyczny sms przypominający o spotkaniu. Proszę o potwierdzenie swojej obecności.
  • Prowadzę wizyty również w języku angielskim 🇬🇧niemieckim 🇩🇪
  • Tu przeczytasz jak wygląda pierwsza wizyta oraz jak możesz się do niej przygotować.
  • Najczęściej zadawane pytania dotyczące gabinetu oraz fizjoterapii dna miednicy i fizjoterapii stomatologicznej znajdziesz w zakładce FAQ.
  • Jeśli masz wątpliwości, czy Twoja dolegliwość wymaga fizjoterapii, skontaktuj się ze mną.